Enoch A. Adeboye v Bratislave

  • Home
  • Enoch A. Adeboye v Bratislave

Enoch A. Adeboye v BratislavePozývame vás na výnimočnú kresťanskú konferenciu s pastorom najväčšieho kresťanského zboru na svete - Enoch A. Adeboye

Príďte zažiť Boží dotyk na konferenciu Festival života, ktorá je jediná svojho druhu pre región strednej a východnej Európy. Je stretnutím kresťanov a skladá sa z bohoslužobného zhromaždenia, ktorého súčasťou sú moderné gospelové piesne a uctievanie Boha. Kázne a vyučovania z Božieho slova sú prinášané jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom s cieľom pomôcť ľuďom v ich každodennom živote a pri hľadaní Boha. Budú tiež prebiehať modlitby za uzdravenie a vyslobodenie z ťažkých životných situácií.

Okrem hlavného rečníka, pastora Adeboye, sa môžete tešiť na manželku Folu Adeboye a špeciálnych hostí pastorov Leke Sanusi, Femi Popoola, Jaroslava Kříža a  Adriána Šestáka.
Počas konferencie sa o skvelý hudobný zážitok postará gospelová  skupina ROCKSTANDERS spolu s hudobníkmi z africkej gospelovej kapely.

Vstup na konferenciu je zadarmo. 

Vzhľadom na výnimočnosť hosťa a obmedzené kapacity haly sme pre vás pripravili aj jedinečnú možnosť rezervácie Vami vybraného miesta za symbolickú sumu 2 € na osobu. Miesto si môže zakúpiť priamo na oficiálnej stránke https://gopassarena.sk/e-15772 . (v prípade zakúpenia miesta sa pri vstupe preukážte online lístkom, alebo jeho tlačenou kópiu). 

Pre tých, ktorý nevyužijú rezerváciu miesta poprosíme aby sa dostavili včas pred začatím konferencie 

Počas konferencie budú zabezpečené aj besiedky pre deti.MIESTO KONANIA

GOPASS ARÉNA
Trnavská cesta 29
831 04 BratislavaPASTOR ENOCH A. ADEBOYE

Pastor Adeboye je bývalý profesor matematiky na Univerzite v Lagose, je ženatý viac ako 45 rokov s manželkou Foluke Adeboye, s ktorou majú troch synov a jednu dcéru.

Od roku 1981 vedie The Redeemed Christian Church of God (Božia vykúpená cirkev). Každý mesiac navštívia budovu cirkvi milióny veriacich. V roku 1999 zorganizoval zhromaždenie v Lekki, na ktorom sa zúčastnilo viac ako 12 miliónov ľudí. Pastor Adeboye vedie sieť spriaznených zborov v 186-tich národoch sveta. 

Je autorom viac ako 60-tich kníh. Jeho kniha „Open Heavens“ (Otvorené nebesia) – sa tlačí každý rok v náklade 1 milión kusov. Pastor Adeboye je významná osobnosť, ktorá radí prezidentom, je uznávaný v náboženských aj svetských kruhoch, o čom svedčia mnohé vyznamenania a ocenenia. V roku 2009 bol zaradený medzi 50-tich najvplyvnejších ľudí na svete. Bol ocenený čestným doktorátom z mnohých univerzít v USA, Kanade a Nigérii a predsedal tiež Globálnemu samitu OSN pre Blízky východ.

Viac info: https://eaadeboye.com/about/DOPRAVA

Autom z diaľnice D1 do GOPASS ARÉNY:
Z diaľnice zíďte zjazdom 14 – Vajnory.
Zaraďte sa na Cestu 61, pokračujte po Rožňavskej a Trnavskej ceste – 7,1 km.
Odbočte doprava smerom na Bajkalskú ul.
Cieľ bude vpravo: Športová hala GOPASS ARÉNA, Trnavská 29, 831 04 Bratislava – Nové Mesto.

Z vlakovej stanice ku GOPASS ARÉNE:

MHD: Autobusy č. 61 alebo 63 z Hlavnej stanice na zastávku Bajkalská, pešo cez hlavnú križovatku smerom GOPASS ARÉNE

Z autobusovej stanice ku GOPASS ARÉNE

MHD: Trolejbus č.60 z Autobusovej stanice Nivy na zastávku Bajkalská, pešo cez hlavnú križovatku smerom GOPASS ARÉNE

MHD Bratislava:
https://imhd.sk/ba/cestovne-poriadky

TAXI:
Taxi Bratislava – 02 16 300
Taxi Trend – 02 16 302PARKOVANIE

Parkovanie v okolí GOPASS ARÉNY poskytuje dostatočné množstvo parkovacích priestorov, avšak väčšina je spoplatnená.

Mapka s možnosťami parkovania spolu s cenami za jednotlivé parkovacie miesta:

P1: Vivo (bývalý Polus), cez víkend parkovanie zadarmo, do 10 minút pešo
P2: Národný futbalový štadión, 2€/hod podzemné parkovisko, do 5 minút pešo
P3: Parkovisko (max 300 áut), 2€/hod – max 10€/deň, do 5 minút pešo
P4: Parkovisko Tri veže, 2€/hod, do 5 minút pešo
P5: Parkovisko Kaufland, 2 hod zdarma, potom 2€/hod, do 5 minút pešoDETSKÉ BESIEDKY

Strážená besiedka pre deti od 4 do 9 rokov bude prebiehať v priestoroch arény. Deti bude možné odovzdať na stráženie od začiatku bohoslužby.

Pre deti do 4 rokov v sprievode dospelej osoby bude v aréne pripravený priestor s potrebným vybavením a možnosťou sledovať live prenos počas celej bohoslužby.

Pre mamičky bude k dispozícii aj miestnosť na dojčenie.OBČERSTVENIE

Priamo v hale budú otvorené bufety.  Na mieste si bude takisto možné zakúpiť si vodu a kávu. V okolí arény sú reštaurácie, Kaufland, Billa, Slovnaft pumpa alebo aj nákupné centrum Vivo.